Wedstrijdkalender

Bij deelname dient men tenminste 15 minuten voor aanvang aanwezig te zijn.

2024 Soort Organisator Lokatie Aanvang Opmerkingen en links
Za 6 januari Nieuwjaarstoernooi JBC't Harde 't Harde 10.30 U uitslag
Ma 15 januari Maandagavond toernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U uitslag
Za 20 januari WDC 2 NJBB district Oost Doetinchem 11.00 U stand na dag 2
Wo 24 januari Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U uitslag
do 8 februarii voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U niet gespeeld
Ma 12 februari Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U uitslag
Do 22 februari voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U niet gespeeld
ZA 24 februari WDC 3 NJBB district Oost Doetinchem 11.00 U einduitslag
Wo 28 februari Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U uitslag
Do 7 maart voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 11 maart Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 21 maart voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 1 aprl Paastoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 4 april voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 8 april Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 18 april voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
do 25 april voorjaarscompetitie (res) JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Wo 1 mei Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
do 2 mei voorjaarscompetitie (inh) JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 9 mei HEMELVAARTSDAG
Ma 13 mei Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 23 mei ZACO NJBB district Oost 19.00 U
Wo 29 mei Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Zo 2 juni Zomercompetitie NJBB district Oost 10.00 U
do 6 juni ZACO NJBB district Oost 19.00 U
zo 9 juni Zomercompetitie NJBB district Oost 10.00 U
Ma 10 juni Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Zo 23 juni Zomercompetitie NJBB district Oost 10.00 U
Wo 26 juni Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 27 juni ZACO NJBB district Oost 19.00 U
Zo 7 juli Zomercompetitie (res) NJBB district Oost 10.00 U
Ma 8 juli Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
wo 24 juli Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
ma 12 aug Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
wo 21 aug Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
do 5 sept najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 9 sept Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 19 sept najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Wo 25 sept Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 3 okt najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 7 okt Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 17 okt najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Wo 23 okt Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 31 okt najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 4 nov Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Do 14 nov najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Wo 20 nov Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 21 nov najaarscompetitie (res) JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Za 23 nov WDC 1 2024/2025 NJBB district Oost 11.00 U
Do 28 nov najaarscompetitie (inh) JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Ma 9 dec Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U
Wo 18 dec Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U