Wedstrijdkalender

Bij deelname dient men tenminste 15 minuten voor aanvang aanwezig te zijn.

2023 Soort Organisator Lokatie Aanvang Opmerkingen en links
Za 7 januari Nieuwjaarstoernooi JBC't Harde 't Harde 10.30 U Uitslag
Ma 16 januari Intern toernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U afgelast ivm slecht weer
Za 21 januari WDC 2 NJBB district Oost Almelo 11.00 U Tussenstand
Wo 25 januari Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
do 9 februarii voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag 1
Ma 13 februari Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
ZA 18 februari WDC 3 NJBB district Oost Doetinchem 11.00 U Eindstand
Do 23 februari voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag 2
Wo 1 maart Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U WL heeft uitslag niet bewaard !!
Do 9 maart voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U AFGELAST , WORDT 6 JULI 2023
Za 11 maart SNERTTOERNOOI JBC 't Harde 't Harde 10.30 u Uitslag
Ma 13 maart Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Do 23 maart voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U AFGELAST // VERVALT
Wo 29 maart Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Do 6 april voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U AFGELAST,SLECHT WEER
Ma 10 aprl Paastoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Ma 17 april Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Do 20 april voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Ma 8 mei Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Do 11 mei ZACO NJBB district Oost Zwolle 19.00 U GEEN DEELNEMERS
Do 18 mei HEMELVAARTSDAG
Zo 21 mei Zomercompetitie NJBB district Oost Enschede 10.00 U Stand na dag 1
Wo 24 mei Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
do 25 mei ZACO NJBB district Oost Hattem Gelre 19.00 U
zo 4 juni Zomercompetitie NJBB district Oost Deventer 10.00 U Uitslag
Do 8 juni ZACO NJBB district Oost Hattem Petanque 19.00 U
Ma 12 juni Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Wo 21 juni Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Zo 25 juni Zomercompetitie NJBB district Oost Hattem Gelre 10.00 U Einduitslag
do 6 juli voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Ma 10 juli Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
do 13 juli voorjaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Einduitslag
di 18 juli 't Harde <-> Epe JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
wo 19 juli Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
ma 14 aug Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
do 24 aug najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
wo 30 aug Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Do 7 sept najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Ma 11 sept Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Do 21 sept najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Afgelast ivm regen
Wo 27 sept Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Do 5 okt najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Ma 9 okt Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
di 10 okt Epe < - > 't Harde Epetanque Epe 19.00 U Uitslag
Do 19 okt najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 Ua Uitslag
Wo 25 okt Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U
Do 2 nov najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Afgelast ivm regen
Do 9 nov najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Ma 13 nov Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag
Do 16 nov najaarscompetitie JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag en eindstand
Za 18 nov Snerttoernooi JBC 't Harde 't Harde 11.30 U Uitslag
Wo 22 nov Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag
Za 25 nov WDC 1 2023/2024 NJBB district Oost Doetinchem 11.00 U Uitslag en stand na dag 1
Ma 11 dec Maandagavondtoernooi JBC 't Harde 't Harde 19.00 U Uitslag en eindstand
Wo 20 dec Woensdagmiddagtoernooi JBC 't Harde 't Harde 13.30 U Uitslag