Wedstrijdkalender
2019 Aanvang Opmerkingen en links
JANUARI Woensdag 2   januari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 5   januari 10.30 U Nieuwjaars toernooi Uitslag
Maandag 21 januari 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
FEBRUARI Woensdag 6  februari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Te weinig deelnemers
Maandag 18 februari 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 23 februari 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
MAART Woensdag 6   maart 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 9   maart 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 18 maart 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 23 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
APRIL Woensdag 3   april 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 6   april 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 15 april 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 20 april 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
MEI Woensdag 1   mei 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 11 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 20 mei 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 25 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie (inhaaldag) Uitslag en einduitslag
JUNI Woensdag 5   juni 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Te weinig deelnemers
Zaterdag 8   juni 10.00 U Voorjaarscompetitie VERVALT
Zaterdag 15 juni ZACO sluitdag Te weinig deelnemers
Maandag 17 juni 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Maandag 24 juni 19.00 U Tête à tête Uitslag
JULI Woensdag 3   juli 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Maandag 15 juli 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
AUGUSTUS Woensdag 7   augustus 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Maandag 19 augustus 19.00 U Maandagavondtoernooi
SEPTEMBER Woensdag 4   september 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag XX september 10.00 U Najaarscompetitie
Maandag 16 september 19.00 U Maandagavondtoernooi
Zaterdag XX september 10.00 U Najaarscompetitie
Maandag XX september 19.00 U Tête-à-tête-toernooi
OKTOBER Woensdag 2    oktober 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag XX oktober 10.00 U Najaarscompetitie
Maandag 21  oktober 19.00 U Maandagavondtoernooi
Zaterdag XX oktober 10.00 U Najaarscompetitie
NOVEMBER Woensdag 6     november 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag XX november 10.00 U Najaarscompetitie
Maandag 18  november 19.00 U Maandagavondtoernooi
Zaterdag XX november 10.00 U Najaarscompetitie
DECEMBER Woensdag 4    december 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag XX december 10.00 U najaarscompetitie (inhaaldag)
Maandag 16 december 19.00 U Maandagavondtoernooi