Wedstrijdkalender
2018 Aanvang Opmerkingen en links
JANUARI Woensdag 3  januari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Niet gespeeld ivm slecht weer
Zaterdag 6  januari 10.30 U Nieuwjaarstoernooi (niet meetellend)
Zaterdag 13  januari 10.00 U Inhaaldag najaarscompetitie 2017 uitslag en eindstand
Maandag 15  januari 19.00 U Maandagavondtoernooi niet gespeeld ivm slecht weer
FEBRUARI Woensdag 7 februari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 19 februari 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 24 februari 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 1 uitslag
MAART Woensdag 7   maart 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 10 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 2 uitslag
Maandag 19 maart 19.00 U Maandagavondtoernooi niet gespeeld ivm te weinig deelnemers
Zaterdag 24 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 3 uitslag
APRIL Woensdag 4  april 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 7 april 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 4 uitslag
Maandag 16 april 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 21 april 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 5 uitslag
MEI Woensdag 2 mei 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 12 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie dag 6 uitslag
Zaterdag 26 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie laatste. dag uitslag en eindstand
Maandag 28 mei 19.00 U Maandagavondtoernooi niet gespeeld ,te weinig deelnemers
JUNI Woensdag 6 juni 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
DONDERDAG 14 JUNI 19.00 U ZACO uitslag
Maandag 18 juni 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
JULI Woensdag 4 juli 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Niet gespeeld te weinig animo
Maandag 16 juli 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
AUGUSTUS Woensdag 1 augustus 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 20 augustus 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
SEPTEMBER Woensdag 5 september 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
zaterdag 8 september 10.00 U Najaarscompetitie 1 uitslag
Maandag 10 september 19.00 U Tête-a-tête toernooi uitslag
Maandag 17 september 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 22 september Uitwisseling Epetanque  (lokatie Epe) Door Epe geannuleerd
Zaterdag 29 september 19.00 U Najaarscompetitie 2
OKTOBER Woensdag 3   oktober 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag 13 oktober 10.00 U Najaarscompetitie 3
Maandag 15 oktober 19.00 U Maandagavondtoernooi
Zaterdag 27 oktober 10.00 U Najaarscompetitie 4
NOVEMBER Woensdag 7  november 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag 10 november 10.00 U Najaarscompetitie 5
Maandag 19 november 19.00 U Maandagavondtoernooi
Zaterdag 24 november 10.00 U Najaarscompetitie 6
DECEMBER Woensdag 5 december 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi
Zaterdag 8 december 10.00 U Najaarscompetitie (reservedag)
Zaterdag 15 december 10.00 U Najaarscompetitie (inhaaldag)
Maandag 17 december 19.00 U Maandagavondtoerrnooi