Wedstrijdkalender
2017 Aanvang Opmerkingen en links
JANUARI Woensdag 4   januari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 9   januari 19.00 U Nieuwjaars toernooi uitslag
Maandag 16 januari 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
FEBRUARI Woensdag 1 februari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 20 februari 19.00 U Maandagavondtoernooi 13 deelnemers , veel regen.
Zaterdag 25 februari 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
MAART Woensdag 1 maart 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 11 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
Maandag 20 maart 19.00 U Maandagavondtoernooi niet gespeeld
Zaterdag 25 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
APRIL Woensdag 5 april 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 8 april 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
Maandag 17 april 19.00 U Maandagavond / paastoernooi niet gespeeld
Zaterdag 22 april 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
MEI Woensdag 3 mei 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 13 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie uitslag
Maandag 15 mei 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 27 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie (inhaaldag) uitslag
JUNI Woensdag 7 juni 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi is niet gespeeld
Maandag 19 juni 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
JULI Woensdag 5 juli 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 17 juli 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
AUGUSTUS Woensdag 2 augustus 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Maandag 21 augustus 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
SEPTEMBER Woensdag 6 september 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi wel gespeeld, telt niet mee
Zaterdag 9 september 10.00 U Najaarscompetitie 1 niet gespeeld
Maandag 18 september 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 23 september 10.00 U Najaarscompetitie 2 uitslag
Maandag 25 september 19.00 U Tête-à-tête-toernooi uitslag
OKTOBER Woensdag 4 oktober 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 7 oktober 10.00 U Najaarscompetitie 3 uitslag
Maandag 16 oktober 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag
Zaterdag 28 oktober 10.00 U Najaarscompetitie 4 uitslag
NOVEMBER Woensdag 1 november 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Donderdag 9 november 19.00 U 't Harde tegen Epetanque verslag
Zaterdag 11 november 10.00 U Najaarscompetitie 5 uitslag
Maandag 20 november 19.00 U Maandagavondtoernooi niet gespeeld
Zaterdag 25 november 10.00 U Najaarscompetitie 6 uitslag
DECEMBER Woensdag 6 december 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi uitslag
Zaterdag 16 december 10.00 U najaarscompetitie (inhaaldag) uitslag
Maandag 18 december 19.00 U Maandagavondtoernooi uitslag