Wedstrijdkalender
2016 Aanvang
Maandag 4 januari 19.00 U Nieuwjaarstoernooi (leden) Uitslag
Woensdag 6 januari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Maandag 18 januari 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Woensdag 3 februari 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 13 februari 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 15 februari 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 27 februari 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Woensdag 2 maart 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 12 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 21 maart 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 26 maart 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 28 maart 2e paasdag
Woensdag 6 april 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 9 april 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 18 april 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 23 april 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Woensdag 4 mei 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 7 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Maandag 16 mei 2e Pinksterdag
Zaterdag 21 mei 10.00 U Voorjaarscompetitie Uitslag
Woensdag 1 juni 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Maandag 20 juni 19.00 U Maandagavondtoernooi afgelast
Woensdag 6 juli 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi niet gespeeld
Maandag 18 juli 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Woensdag 3 augustus 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi niet gespeeld
Maandag 15 augustus 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Woensdag 7 september 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 10 september 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Maandag 19 september 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 24 september 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Woensdag 5 oktober 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 8 oktober 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Maandag 10 0ktober 19.00 U JBC 't Harde tegen EPETANQUE geannuleerd
Maandag 17 oktober 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 29 oktober 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Woensdag 2 november 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 12 november 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Maandag 21 november 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag
Zaterdag 26 november 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag
Woensdag 7 december 13.30 U Woensdagmiddagtoernooi Uitslag
Zaterdag 10 december 10.00 U Najaarscompetitie Uitslag en eindstand
Zaterdag 17 december 10.00 U Najaarscompetitie wordt niet gespeeld
Maandag 19 december 19.00 U Maandagavondtoernooi Uitslag